środa, 25 maja 2016

karma PreVital

Dzisiaj obiecana recenzja karmy firmy PreVital. Mieliśmy okazję wypróbować to jedzenie organizując konkurs z firmą PreVital.Wcześniej nie miałam okazji przetestować tej karmy, ale teraz już ją widuję na sklepowych półkach ;)
W prezencie dostaliśmy karmę suchą, puszeczki oraz saszetki.

MUS Z RYBAMI MORSKIMI
85g Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotówSkład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (4% ryb morskich), substancje mineralne, cukry.

Składniki analityczne: wilgotność 81%, białko surowe 9,5%, zawartość tłuszczu 6%, popiół surowy 2%, włókno surowe 0,4%.

Dodatki dietetyczne: wit. A, D3, E, tauryna, miedż. 
Dodatki technologiczne: Guma kasja.

Nie będę interpretować tego składu, każdy kto karmi koty wie mniej więcej jak wygląda skład karm. Ten jest taki jak większość mokrych karm w sklepach ;) Moje koty raczej nie przepadają za musami. Polizały, powąchały, Tosia dodatkowo zagrzebała pod serwetką i na tym się skończyło. Żeby niepotrzebnie nie marnować jedzenia, dostały tylko jedną puszeczkę na skosztowanie, a reszta trafiła do paczki dla kotków z Kociarni. One na pewno nie pogardzą ;)

SASZETKI W SOSIE, W GALARETCE
100g pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów

Smaki: z kurczakiem, z wołowiną, z cielęciną, z łososiem


 Skład (z kurczakiem): mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (4% kurczaka), ryby i produkty pochodzenia rybnego, produkty pochodzenia roślinnego, roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne, cukry.

Składniki analityczne: wilgotność 82%, białko surowe 9%, zawartość tłuszczu 5%, popiół surowy 3%, włókno surowe 0,8%.

Dodatki dietetyczne: Wit. D3 oraz E 
Jedzonko z sosikiem to jest to, co moje koty uwielbiają ;) Zwłaszcza Tosia jeszcze długo po zjedzeniu saszetki oblizywała się i oblizywała ;) To jest prawdziwa koneserka jedzonka w sosie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz