środa, 15 maja 2013

biedne kotecki

Jutro panowie przychodzą rozwalać ściany. A konkretnie będą robić coś z kominami w kuchni i łazience. Wchodzą ze sprzętem ciężkim, który robi dużo hałasu. Od kilku dni słychać jak walą ściany u sąsiadów, jutro u nas. W związku z tym moje czworonożne robaczki będą naprawdę biedne :( Obcy ludzie, hałas, kurz.... Najgorsze jest jednak to, że ja muszę iść do pracy i dzieci zostają skazane na męską opiekę.... I jak tu uczulić tatę, żeby doglądał robaczków, zwłaszcza rudego, który lubi prysnąć na klatkę. No mam zmartwienie.
 
 
Robaczki zostaną zamknięte w moim pokoju z miskami i kuwetami. Trzy koty w jednym pokoju! Mam nadzieję, że sparaliżowane strachem zapomną o bijatykach i jakoś przeżyją razem.  No i oczywiście będą pod kluczem, bo zdolności Witka do otwierania drzwi są ogromne :)
 
 
 


16 komentarzy:

 1. Oj to masz problem...
  Mam nadzieję ,że będzie dobrze...

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie na czas remontu Gucio tydzień czasu mieszkał w kanapie :( Wychodził dopiero wieczorem ...
  Otwórz im szafę ,albo jakaś inną skrytkę - niech się czują bezpieczniej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas na szczęście to taka jednodniowa inwazja. Będą miały szafę, budę na szafie, zaciszne miejsce pod łóżkiem, a dla Tosi przykryłam mój stół obrusem, bo ona lubi się chować na stołku pod stołem. Muszą jakoś to znieść

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. No cóż, musimy jakoś to przeżyć...

   Usuń
 4. Jeden dzień szybko minie. Dacie radę!

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj, to na pewno stresujące dla zwierzaków... Ja sama nie znoszę takich hałasów. Ale tak jak piszę Anka, jeden dzień szybko minie a koty będę tak wystraszone, że nie będą mieli czasu myśleć o bijatykach ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj, współczuję im stresu, biedaczki kochane.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękujemy za miłe słowa wsparcia ;) Wróciłam z pracy i szok..... po pierwsze nieziemski bałagan ;) po drugie koty....aaa o kotach to powstanie post ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To czekamy z niecierpliwością :-)

   Usuń
 8. Biedne kociaki... mam nadzieję, że przeżyją jakoś w końcu to tylko jeden dzień. Trzymam kciuki:)

  OdpowiedzUsuń
 9. też czekam na relację :) ale jak widać koty przeżyły :)
  a kucia w mieszkaniu współczuję... tego kurzu zwłaszcza...

  OdpowiedzUsuń
 10. Kurzu tony....sprzątania cały wieczór i jeszcze sporo zostało. Obiecany post wrzucę jutro, bo nie skończyłam pisać. Trochę się rozgadałam, a i zdjęcia chętnie bym wrzuciła, bo trzech inspektorów budowlanych miało pełne łapki roboty ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. życzymy jak najmniej stresu kotom i ludziom ..

  OdpowiedzUsuń
 12. A nam się podobają uszy Dyzia :)))

  OdpowiedzUsuń