wtorek, 10 lipca 2018

bazarek na rzecz Przytuliska Pani Ani

Jak już wiecie, od czasu do czasu, razem z Pańcią robimy coś dla potrzebujących kotków. Dzisiaj zachęcamy Was do zerknięcia na bazarek organizowany na rzecz kotków będących pod opieką Przytuliska u Pani Ani w Gliwicach. Dochód z bazarku w całości przeznaczony jest na karmienie i leczenie kociaków. 

Dziewczyny robią piękną biżuterię. W tej edycji nowością jest biżuteria z żywicy, w której zatopione są kwiaty (tutaj), cyrkonie, a nawet głowa szerszenia! (tutaj). Zajrzyjcie koniecznie!


Kliknijcie TUTAJ, zobaczcie jakie fajne rzeczy tam są. Biżuteria, świeczki w kształcie kotków, książki, zegar ścienny i taki na rękę, oczywiście z kotami. Są i fancioszki od nas. Zalicytujcie, żeby kotkom żyło się lepiej. 

 A ja się biorę do roboty na kolejne bazarkiWasz Witek

2 komentarze:

 1. Piękne cuda! Widziałam bazarek :) Gdyby nie to, ze ostatnio sporo pensji idzie na spłatę długu i karmy dla Wybrzydzajacego Księcia to chętnie wzielabym udział. Ale jeszcze wszystko przede mną :) Jak tylko będę miała czyste sumienie u Weta to sie zgłosze. Kotki pani Ani bardzo potrzebują pomocy i cudownie, ze pomagasz Witku w tym! Tylko pamietaj, ze koralików jeść nie wolno bo grozi rozcinaniem kotka, a lizanie farb grozi kroplowkowaniem kotka!
  A i sznurkow nie jedz bo cie wezmą na golenie brzuszka i usg jak Aimèe i Daenerys. Teraz sa obrazone juz któryś dzień...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No wiesz, są priorytety w życiu, jak można to się pomaga. U Was w tej chwili na pierwszym miejscu jest Amberek i to jest zrozumiałe:)

   Usuń