niedziela, 6 marca 2016

hamak

Obiecałam relację ze składania drapaka i ciągle zwlekam. Mam na swoje usprawiedliwienie tylko tyle, że to był dla mnie ciężki weekend, a wcześniej raczej męczący tydzień. Praca, praktyki, zjazd, egzamin i dużo siedzenia na zajęciach. Nie miałam siły i czasu na składanie drapaka, a poza tym czekałam na przesyłkę. Bo jak wiadomo, ciężko znaleźć drapak, który w 100% będzie spełniał wszystkie nasze oczekiwania ;) Ja znalazłam w zooplusie drapak, który mi się spodobał i który myślę, że spodoba się także Witkowi. Jednak miał jedną wadę - brak hamaczka ;) Więc postanowiłam dokupić, bo wiem jak chętnie Witek u moich rodziców spał w takim hamaku.

Witek do hamaczka podszedł dosyć bojaźliwie, mam nadzieję, że jak zamontujemy go na drapaku, to kot zrozumie, że to jest bardzo fajny przedmiot ;)Jak coś jest podejrzane, to trzeba to zbadać łapeczką ....
Hamak firmy TRIXIE. Tosia i Dyziu mają takie dwa i są bardzo zadowoleni z nich, uwielbiają w nich spać ;) Polecamy!

A dzisiaj wieczorem wreszcie złożyliśmy drapak. Jak myślicie, czy Witek nam pomagał, czy raczej z daleka obserwował nasze poczynania???? Post z tego wydarzenia następnym razem, bo zrobiłam tysiąc pincet zdjęć i teraz muszę dokonać selekcji ;)

10 komentarzy:

 1. Ja myślę, że bez pomocy Witka w ogóle byście go nie złożyli. Wiem, wszystko przypiszecie swojemu sprytowi i wspaniałym umiejętnościom. Ale ja się nie dam zwieść. Wiem, że to dzieło Witka. Czekam i czekam. Mam nadzieję na szczegółową relację.
  Wielbicielka Witka

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja myślę, że bez pomocy Witka w ogóle byście go nie złożyli. Wiem, wszystko przypiszecie swojemu sprytowi i wspaniałym umiejętnościom. Ale ja się nie dam zwieść. Wiem, że to dzieło Witka. Czekam i czekam. Mam nadzieję na szczegółową relację.
  Wielbicielka Witka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Generalnie Witek we wszystkim pomaga, ale ..... ;) Relacja już niedługo. Pozdrawiamy!!!

   Usuń
 3. Nigdy nie pomyślalam o hamaku dla kotka! Moze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas hamaki są dosyć popularne i lubiane przez koty ;)

   Usuń
 4. O to czekamy na relację! A ten hamak to taki typowo na drapak czy np. do ściany lub na kaloryfer tez?

  OdpowiedzUsuń
 5. O tak,hamaczki to co kotki lubia najbardziej,napewno inpector witek pomagal:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ;) sama hamaczkiem też bym nie pogardziła, ale nie mam tyle miejsca w mieszkaniu ;)

   Usuń