wtorek, 26 grudnia 2017

Koci Blog w świątecznym nastroju

Najbardziej aktywnym uczestnikiem kolacji wigilijnej był Dyziu. Cieszył się z nowej myszki i cały czas siedział przy stole. Reszta spała jak zabita, zero zainteresowania ;)
Mój Brat przystawił sobie nawet dodatkowe krzesło, bo Dyziu nie miał zamiaru ustępować :D
Tosia zachowała chłodny dystans i nie opuszczała swojego ulubionego miejsca na drapaku


Dyniu zdecydowanie ożywił się przy rozpakowywaniu prezentów, tyle szeleszczących papierków do zabawy!!! ;)A na koniec Adunia, żeby nie było, że została pominięta ;)Piesek smutny, bo ludziom nic pysznego nie spadło ze stołu....Witka natomiast najbardziej ucieszyło pudło po naszym prezencie. Jego prezent czyli kolorowa myszka, przyjęty został z pogardą. Przecież wiadomo, że koty myszkami się nie bawią.....


 

13 komentarzy:

 1. Moje koty kochają święta, zwłaszcza porywanie błyskotek z choinki i włażenie do paczek z prezentów. :) Jeden z moich kotów niedawno upodobał sobie zrywanie firanek z karnisza... ;) Pozdrawiam świątecznie całą kocią rodzinkę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale aktywny kotek! Macie wesoło ;) Pozdrawiam

   Usuń
 2. Oj no super święta maja koty :) nasze śpią, poza miefim biednym to bez stresu. A Salem przy zabawkach zasnął, bo zmeczyl sie samym niuchaniem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Biedne, zmęczone koty.... ;) witek też jakiś padnięty po tych świętach

   Usuń
 3. Och, jak fajnie, że spędziliście święta z kotami, jak już od lat na święta jestem z moimi rozdzielana. I co roku tak samo mi smutno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest smutne, ale na pewno kotki się cieszą, jak wracasz. Ja byłabym szczęśliwsza, gdybym mogła zabrać Witka do rodziców, ale wiem że jemu jest lepiej u siebie w domku ;)

   Usuń
 4. O tak, pudło to najlepszy przyjaciel kota;) Moja Kicia zachowywała się dokładnie tak jak Dyziu, też siedziała przy stole:)))

  OdpowiedzUsuń
 5. :)... Co Kot i Pies to obyczaj :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witek się zna, pudełka i torby po prezentach to najlepszy prezent dla kota! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń