sobota, 24 grudnia 2016

Witek ma w nosie święta

Witek nie pomagał wczoraj za wiele. Uznał, że nie będzie się przemęczał i nawet nie spał w kuchni, kiedy piekłam ciasto. Widocznie nie może patrzeć na moją męczarnię :P 

Jedynie skontrolował zakupy i poszedł spać. Nie przepadam za świętami, najbardziej wtedy kiedy idę na zakupy. Wszędzie jest masa ludzi, robiących masę zakupów. Prawdziwe zakupowe szaleństwo. Szkoda, że połowa z tych rzeczy, które kupią i upichcą wyląduje w śmieciach, a w Wydarzeniach znowu będzie ile to Polacy wyrzucają jedzenia.... Na bazarze doznałam szoku, kiedy zobaczyłam kolejkę po żywego karpia. XXI wiek, a ludzie kupują żywą rybę, przeżywającą katusze i męczarnię w plastikowej reklamówce, tylko po to, aby kilka godzin później mogła być utłuczona młotkiem. Ciekawe jak to jest, że mord odbywa się przeważnie już po tym jak oprawca się wyspowiadał... A co z przykazaniem NIE ZABIJAJ, hmmm?????

 
Jedyne co w świętach lubię to choinka, ozdoby i światełka. Nie mogę sobie odmówić ubrania choinki i zrobienia ozdób. Najbardziej to robienie mnie cieszy ;) W tym roku także poczyniłam kilka nowych ozdób. Witek przy robocie troszkę pomagał, ale przy ubieraniu choinki ani trochę!Witek odmówił także udziału w świątecznej sesji zdjęciowej. Jak tylko słyszał dźwięk otwierającego się aparatu odwracał się ode mnie, albo całkiem uciekał. Taki celebryta..... 

Coś tam jednak z tych sesji da się pokazać, więc następnym razem. Wracam do ostatnich prac domowych, bo nawet niezbędne minimum świąteczne wymaga pewnego nakładu pracy ;)4 komentarze:

 1. No takie te koty czasami są. Też nie przepadam za świętami, w tym roku szczególnie ich nie czuję i nawet mnie drażnią.
  Mimo to życzę, że będzie to dla Ciebie dobry czas.

  OdpowiedzUsuń
 2. Też nie lubię tego zamieszania w sklepach przed świętami,ludzie szaleją.
  Wesołych i spokojnych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 3. No to i ja( jak poprzedniczki) nie lubię świat...choinkę uwielbiam.chcialabym jakieś kocie ozdoby na choinkę ale nie mogłam nic znaleźć także też chyba będę musiała sobie zrobić sama.jakies pomysły?

  OdpowiedzUsuń
 4. No to i ja( jak poprzedniczki) nie lubię świat...choinkę uwielbiam.chcialabym jakieś kocie ozdoby na choinkę ale nie mogłam nic znaleźć także też chyba będę musiała sobie zrobić sama.jakies pomysły?

  OdpowiedzUsuń