środa, 8 lutego 2017

almo nature

Robiąc ostatnio zakupy w sklepie KrakVet (o tym dlaczego zmieniłam sklep napiszę innym razem) skusiłam się na coś, czego jeszcze z Witkiem nie znamy. ALMO NATURE.


Co pisze o produkcie producent:

ALMO NATURE to marka, której ideą jest podejście do żywienia z punktu widzenia zwierząt.

Seria Daily Menu to receptura opracowana na bazie wysokiej jakości składników przeznaczonych do karm dla zwierząt domowych. W jej skład wchodzi cała gama produktów niezawierających sztucznych barwników i konserwantów.

ALMO NATURE Daily Menu Kurczak z łososiem w saszetce 70g
Cena 1.90 zł

Mokra karma dla dorosłych kotów składająca się z wyselekcjonowanych składników najwyższej jakości. Kombinacja kurczaka z łososiem zadowoli nawet bardzo wybredne koty. Karma nie zawiera konserwantów ani innych dodatków chemicznych.

Ten opis bardzo mnie zaintrygował, chociaż niska cena dawała do myślenia. Witek do wybrednych nie należy, więc zaryzykowałam i zamówiłam. Jeżeli Witkowi coś nie smakuje nigdy się nie marnuje, bo trafia na kociarnię, tam kotki zawsze chętnie zjedzą.


Witek domagał się degustacji zaraz po otworzeniu paczki ;) On zawsze wie, że w tych paczkach jest coś dla niego.

Skład:
Karma uzupełniająca dla dorosłych kotów.
ryby i produkty uboczne rybne (ryby oceaniczne >6%, tuńczyk >4%), mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (kurczak >13%), gluten pszenny, jajko, marchew 1,6%, groszek 1,6%, ryż 1,4%.

Słowem komentarza powiem, że cena mogła już sugerować ilość mięsa w saszetce i faktycznie ta ilość nie powala. No ale jak mamy duuużo mięsa to mamy cenę przynajmniej dwa, trzy razy większą ;) Myślę, że karma jest lepszą alternatywą dla karm marketowych, które w tej cenie mają gorszy skład.

Witek nie narzekał i zjadł od razu ze smakiem. Żadnych rewolucji żołądkowych nie miał.

 

2 komentarze:

  1. Wituś jak się patrzy na te saszetki. ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobry skład karmy to podstawa, trzeba stawiać na karmy dobrej jakości ;) Pozdrawiam !

    OdpowiedzUsuń