środa, 31 grudnia 2014

kończymy kolejny rok

Pańcia mnie posadziła przy zegarze i mam kontrolować czas. Mam wołać, jak obie wskazówki będą na dwunastce. Tylko boję się, że do tego czasu to ja zasnę....
 
 
 
 
Nasi Kochani Czytelnicy!
 
W Nowym Roku życzymy Wam dużo, dużo zdrówka, dla ludzi i dla wszystkich pupili. Niech powoli spełniają się Wasze marzenia, niech nigdy nie braknie Wam motywacji i chęci do realizacji planów. Oby otaczali Was tylko życzliwi i mili ludzie, oby mądrość zwyciężała głupotę. 
 
Dzisiaj chciałabym także podziękować wszystkim właścicielom blogów za to, że piszecie i publikujecie zdjęcia. Dzięki Wam jest co czytać, a świat staje się przez to ciekawszy, bogatszy i śmieszniejszy. Dziękuję za wszystkie komentarze. Nie zawsze na wszystkie odpisuję, ale wszystkie czytam i cieszą mnie bardzo. Dziękuję tym, którzy czytają, a śladu nie pozostawiają. Wiem, że bywacie i też bardzo mnie to cieszy :) Miło było mi spędzić z Wami wszystkimi rok 2014, gościć Was i dzielić się różnymi przeżyciami. Mam nadzieję, że kolejny rok także będziemy się tutaj spotykać w tym kocim świecie :)
 
Do zobaczenia! 

7 komentarzy:

 1. Dziękujemy i także życzymy wszystkiego dobrego!!! :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Elu również wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla Ciebie i Twoich wszystkich kotów :) i do przeczytania za rok ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałego Nowego Roku i dużo zdrowia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Elu niech Nowy Rok przyniesie samo dobro dla Ciebie i Twoich kociaków,aby nigdy nie zabrakło weny podczas pisania i wspaniałych pomysłów w świecie robótkowym,zdrówka i spełnienia marzeń,bo marzenia warto mieć:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękujemy wszystkim za życzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę Ci Elu tylko dobrych dni w nowym roku i kociastym rowniez :)

  OdpowiedzUsuń
 7. No ba ... wzajemnie :-)
  Mogę sie wręcz podpisac pod Twoimi słowami.
  A zagladac do Was uwielbiam !!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń