środa, 23 grudnia 2015

na szybko z komórki (3)

Dzisiaj w poście ekspresowym wielki DYZIULEK ;)
Mam 5 minut luźnych, więc wpadam na kawę do rodziców i oczywiście nie mam przy sobie aparatu. Na szczęście jest jeszcze komórka!  

Dyzia najczęściej można zastać w jego ulubionym miejscu czyli NA DRAPAKU ;)
A może pozaczepiam Pańcię, w końcu przyszła do mnie na chwilę...


 I chwila relaksu.... Mizianki :) To co oboje lubimy najbardziej


I sposób Dyzia na stan równowagi: odpowiednio wychylić głowę, nogę i ogon.... I jakoś daje radę ;) W sytuacjach kryzysowych, kiedy kotek odpływał w sen, Pańcia podtrzymywała spadającą dupencję ;)

 

Ada wychodzi na spacerki w torbie. Bardzo szybko nauczyła się podróżowania w ten sposób, jest bardzo grzeczna! Wręcz jesteśmy pełni podziwu, bo jak przyzwyczajaliśmy Zuzię do torby, to pamiętam, że początkowo wyskakiwała i nie wiedziała po co jest torba. Ada od razu uznała, że fajny to sposób na przemieszczanie się. Pan doktor zalecił oszczędne spacerki, więc Ada jest pakowana w torbę i wypuszczana dopiero na trawce w parku czy na łąkach.


Ada czuje się dobrze, wita mnie w podskokach i bardzo radośnie, chociaż ostatnio przychodzę głównie po to, żeby pomóc rodzicom robić Aduni zastrzyki. Ale to nie jest piesek, który by tracił czas na gniewanie się i poczucie żalu. Zaraz po zastrzyku merda do nas ogonkiem i prowadzi pod lodówkę, mówiąc że za taką dzielną postawę należy się nagroda ;)

10 komentarzy:

 1. Ale Dyziu ma ogon!!! I Ada dzielna dziewczyna, zdrowia dla niej :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogonisko prawdziwe ;) Dziękujemy!!!

   Usuń
 2. A propos spadającej dupencji - Julo śpi w ten sposob na kaloryferze, dość wysoko i zawsze się obawiam, co bedzie, gdy zaśnie i zacznie zjeżdżac, bo ja wtedy tez przeciez śpię snem sprawiedliwego. Szczęśliwych swiat dla wszystkich Państwa, dwu i czteronożnych :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cóż, jak się śpi w takich miejscach trzeba się czasami liczyć z upadkami ;) Dziękujemy, wzajemnie zdrowych i radosnych Świąt!

   Usuń
 3. Piękny kot z pięknym ogonem;) moja Klara co chwila spaduje a to z parapetu, a to z oparcia fotela;) lubi spać na krześle pod stołem i z niego też zdarza się spaść podczas snu;)
  Ada to dzielny piesek, szybko wydobrzeje. I fajnie w torbie wygląda;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas Dyziek też raczej należy do tych kotów co często spadają ;)

   Usuń
 4. Cudowny księciunio Dyzio :)
  i mała księżniczka Ada :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wesołych i spokojnych świąt dla Pani i kotów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i wzajemnie radosnych Świąt!

   Usuń