wtorek, 17 lipca 2012

Tajemnica drapania wyjaśniona

Pojechaliśmy wreszcie do lekarza. Po odstaniu w dłuuugiej kolejce, weszliśmy do gabinetu. Byłam bardziej zestresowana od Dyzia. Jakoś tak nowe miejsce i nowy lekarz na mnie zadziałały. W 'mojej' lecznicy czuję się jak u siebie, a tutaj jakoś tak obco.

Pan doktor najpierw przeprowadził z nami wywiad i zabrał się za badanie Dyziorka. Muszę przyznać, że zbadał go bardzo dokładnie, pomacał węzły chłonne, jakimś fioletowym światełkiem obejrzał ranę i uszy, pomacał brzuszek. Po badaniu i rozmowie stwierdził, że to ALERGIA POKARMOWA.

Jeszcze tego u nas nie grali!!!! Alergia pokarmowa! A my kupiliśmy tydzień temu 10 kg kociego żarełka.

Pan doktor dał Dyziowi zastrzyk, żeby złagodzić drapanie i zalecił zmianę pokarmu.

Na koniec pomiział Dyziorka. Bardzo miła wizyta. Pan doktor zrobił na mnie dobre wrażenie. Dobrze mieć taką alternatywę, właśnie na wypadek jakiegoś urlopu naszego lekarza. Pozytywna opinia o tej lecznicy sprawdziła się.

Poniżej przedstawiam zdjęcia Dyzia w nowym ubranku. Ponieważ rana jest dosyć wysoko, poprzednie body nie ochrania jej przed drapaniem. Zostało zaprojektowane nowe ubranko. Zostało ono zszyte z trzech maseczek szpitalnych, a na górze został doszyty golf z materiału. Nie pytajcie skąd taki pomysł ;-) w każdym razie myślenie było intensywne. Dyziek wygląda teraz co najmniej jak George Clooney na ostrym dyżurze :D


Oczywiście Dyziu uczestniczył aktywnie w powstawaniu nowego ubranka. Dzielnie znosił przymiarki i obserwował proces szycia.

  


4 komentarze:

 1. AAAaaa alergia, znamy to znamy...
  Co wolno a czego nie wolno doktor powiedział ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On je tylko suchą karmę, więc trzeba ją zmienić :(

   Usuń
 2. Nie jesteś sama, też jestem w tych elementach zakochana :D
  Jakby Ci się chciało, to możesz wspomnieć w zamówieniu, że sztukastudiowania Ci poleciła - byłoby miło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kubraczek twarzowy :). Dobrze, że wiadomo co zacz i można próbować przeciwdziałać...

  OdpowiedzUsuń