poniedziałek, 25 kwietnia 2016

biedny piecho

W Internecie krąży cała masa filmików, jak to bezczelne koty wysypiają się w psich posłankach, nic sobie nie robiąc z tego, że biedne pieski próbują je wygonić ;) U nas jest bardzo podobna sytuacja. Dyziu nic sobie nie robi z tego, że łóżeczko jest psie. Śpi w najlepsze. Chyba się zorientował, że piesek do najmądrzejszych nie należy ;) Nawet Dyziu, największe strachajło w mieście, ma w nosie Adę i ani trochę się jej nie boi!I wychodzi na to, że nawet kot ciamajda może mieć przewagę nad psem :D


Początki kocio-psiej znajomości były trudne i ludzie troszkę się obawiali jak to będzie. Adunia przeganiała koty. To jest pies, który ma radary ciągle nastawione na koty ;) Początkowo koty uciekały, były lekko wystrachane i zniesmaczone zachowaniem psa. Teraz koty, zarówno Tosia, jak i Dyziu, nauczyli się, że pies jest dosyć głupiutki i nieszkodliwy całkowicie. Kojarzycie Odiego z bajki Garfield? No to wiecie z kim mamy do czynienia :P13 komentarzy:

 1. haha biedna psinka :P chyba potrzeba więcej psich łóżeczek ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Koty to cwaniaki i jeszcze popatrzą spod przymrużonych oczu zatapiając się w swoje senne marzenia,z miną: "a właściwie to o co ta cała awantura,poleżeć nie można ???"
  Musisz kupić Elu drugie posłanie dla suni :)))
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sunia ma jeszcze inne posłanko, poza tym korzysta też z leżaczków kocich ;) a najbardziej i tak lubi leżeć w kuchni i pilnować czy jedzenia w misce nie przybyło ;)

   Usuń
 3. Ada po prostu wie że z kotami się nie zadziera! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzeba kupić drugie takie i już :-)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest drugie podobne, ale one zawsze muszą chcieć do tego jednego konkretnego ;)

   Usuń
  2. Skąd ja to znam ? ;-))

   Usuń
 5. U nas jest podobnie, pies zawsze ustępuje kotom.

  OdpowiedzUsuń