środa, 24 października 2012

dwa kocury pod jednym dachem

Ja to zawsze czymś się muszę stresować. Wiem, że za bardzo to przeżywam, ale chciałabym żeby wszystko było dobrze. A na razie się na to nie zapowiada.

Już się cieszyłam, że wszystko idzie pomyślnie. Dyziu po udanej kastracji, Wituś wyleczony. Miało być już tylko lepiej. I od wczoraj jest  średnio. A mianowicie Wituś chyba zaczął ustalać hierarchię. Tośka się nie dała, nadal jest szeryfem bandy, ale Dyziu jakoś się nie umie postawić. Witek go atakuje. Nie są to ataki agresywne, nie ma warczenia i kładzenia po sobie uszu, ale i tak mi się to nie podoba. Skacze na Dyzia od tyłu i łapie go za kark.

Niech mi ktoś mądry powie, ktoś kto miał dwa kocury pod jednym dachem, czy to jest normalne i przede wszystkim czy minie????

Bo ja już mam czarne wizje....

A zapowiadało się, że chłopaki się dogadają, zakumplują i razem będą się bawili8 komentarzy:

 1. Amyszka ma 3 kocurki ... http://kotyszki.blogspot.com/ ...

  Szkoda by było gdyby kociaki się nie lubły, miejmy nadzieję, że im to przejdzie i się dogadają ...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam parę ale też zdarza się ze przyłapuję jak kotek koteczkę w ten sposób atakuje /boleśnie bo ta się drze niemiłosiernie/... chyba z nudów... na szczęście bardzo rzadko się to zdarza...

  Krew się nie leje :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tosia z Dyziem czasami też się leją tak, ze aż futro lata, bez rozlewu krwi, więc mam nadzieję, ze to takie normalne dla kotów ;)

   Usuń
 3. Dwoch kotów nigdy nie miałam, ale dwa razy pojawiał się u mnie w domu pies, kiedy miałam już kota i raz przybył kot do domu z psem. Nigdy nie było różowo, ale z czasem zwierzaki się docierały. Najbardziej walczyła o terytorium moja kotka, która nie pozwalała psom na pewne zachowania. Moim zdaniem będzie dobrze, tylko trzeba dać im czas :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taką mam nadzieję, że jakoś się dogadają :))

   Usuń
 4. U mnie tak robi Czekolada skacze na Karolka od tyłu, poluje normalnie na niego...
  Żyją w zgodzie , ale nie ma przyjaźni...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to mnie trochę uspokoiłaś, że to takie normalne ;)

   Usuń
 5. U mnie są dwa kocury, ale właściwie nie wiem, czy to normalne, czy nie..., bo nie ma takiego skakania, czasem, ja to jednak traktuję jak rodzaj zabawy. Krzywdy sobie nie robią...

  OdpowiedzUsuń